השירותים שלנו

תכנון אנרגיה ותשתיות

הקמה ושדרוג מתקני ייצור חשמל מאור השמש, מתקני אספקת מים, תחנות שאיבה למי ביוב, מתקני השבת מים בשיטות שונות, מתקני טיהור שופכין, כל אלה ועוד נמנים על שלל הפרויקטים בתחום האנרגיה והתשתיות שאנו בדנגור מהנדסים זכינו לקחת בהם חלק.


נדרשים כישורים מיוחדים וניסיון מעשי נרחב כדי לבצע כהלכה תכנון הנדסי עבור מבנים ומתקנים המשמשים להפקת אנרגיה, אספקת מים, ניקוז מי קולחין ומי שופכין והשבת מים לאגמים, מאגרי מים ונחלים. חשוב לדעת שבתחום התשתיות והאנרגיה (במיוחד בכל הקשור למתקני הפקת אנרגיה ממקורות מתחדשים) תמורות, חידושים ושינויים מתרחשים חדשות לבקרים.
כדי לספק פתרונות הנדסה אזרחית והנדסת בניין מעולים בתחום האנרגיה והתשתיות יש להקפיד על איכות גבוהה ללא פשרות, מקצוענות, דייקנות וחדשנות. יש "לשמור את האצבע על הדופק" ולנצל את הפיתוחים המתקדמים ביותר במהלך עריכת התוכניות וכתב הכמויות.
השלמה מוצלחת, ללא חריגה מן התקציב ותוך עמידה שוטפת בלוח הזמנים ויעדי הביניים, של פרויקטים להקמת מבנים ומתקנים מתחום האנרגיה והשתיות היא אתגר מורכב שאנו בדנגור מהנדסים יודעים לעמוד בו, ללא פשרות, פעם אחר פעם.
דנגור מהנדסים ביצעו פרויקטים של תשתיות בארץ ובחו"ל, עבור קהל מגוון של לקוחות.
אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לקבל עוד מידע וליווי מקצועי מטעם צוותי מהנדסים עתירי ניסיון בתחום אנרגיה ותשתיות, על מנת להבטיח שהתכנון והביצוע של הפרוייקט הבא שלכם יתנהל גם הוא ללא דופי.

קראו עוד סגירה
יצירת קשר

לקביעת שיחת ייעוץ

מוזמנים להשאיר פרטים, לשלוח הודעת וואטסאפ או להתקשר