צביון מיוחד מאפיין הנדסה אזרחית והנדסת בניין עבור מוסדות ציבור. בעוד שבמגזר הפרטי צרכיו של בית העסק או הבית המשמש למגורים הם הניצבים בראש סדר העדיפויות, עבור מבני ציבור יש לשם דגש על שירותיות, נגישות ואפילו מוניטין, לצד יצירת סביבת עבודה נעימה ומעודדת פרודוקטיביות עבור כלל אנשי הצוות שיפעלו במבנה.

 
יצירת חזות ממלכתית מכובדת, בתכנון נכון פונקציונאלית ואסתטית, גם היא אתגר שצוות המהנדסים מוכרח לשים לנגד עיניו.
יכולתם של מוסדות ציבור לבצע את המוטל עליהם באופן המוצלח ביותר, ולרווחת הקהל הנזקק לשירותיהם תלויה באיכות כוח האדם המאייש את המשרות השונות בהם. אולם, גם הפקידים המוכשרים והמסורים ביותר לא יוכלו לבצע מלאכתם נאמנה אם לא מספקים להם את התשתית הנחוצה הנסמכת על תכנון בעל מעוף למבנה ולמתקנים המשמשים אותם.
דנגור מהנדסים זכתה במכרזים לביצוע מגוון נרחב של פרויקטים בתחומי ההנדסה האזרחית והנדסת בניין עבור מוסדות ציבור, בארץ ובמדינות שונות בחו"ל. אנו מגישים ליווי ושירות מקצועיים בתחום תכנון קונסטרוקציה, הכנת כתבי כמויות, יעילות הנדסית ואופטימיזציה, ועוד. אנחנו עובדים עם מוסדות ציבור רבים ביניהם מועצות, עיריות, בתי ספר ומכללות, ועוד.
אנו גאים בטיב המלאכה שביצענו ובאופן בו התוצאות שהושגו משרתות את עובדי הציבור והקהל הרחב.
בנוסף, השלמנו בהצלחה מגוון משימות תכנון וייעוץ הנדסי עבור חברות קבלניות במסגרת פרויקטים של הקמת מבנים חדשים כמו גם שיפורים, תוספות והרחבות למבני ציבור קיימים.
נשמח לעמוד לרשותכם בתכנון ובשירותי הנדסה וקונסטרוקציה נוספים – לפרטים נוספים, צרו עימנו קשר!

קראו עוד סגירה
פרויקטים נבחרים

מבני ציבור ומפעלים

יצירת קשר

לקביעת שיחת ייעוץ

מוזמנים להשאיר פרטים, לשלוח הודעת וואטסאפ או להתקשר