השירותים שלנו

לדנגור מהנדסים מוניטין גבוה ובלתי מתפשר הן ברמת איכות התכנון והיעילות ההנדסית (אופטימיזציה של בעיות תכנוניות – ברמה כלכלית וביצועית), והן ברמת השירות מול מזמין העבודה. עם לקוחות החברה נמנים לקוחות פרטיים, חברות, גופים ציבוריים, יזמים, קיבוצים, מועצות אזוריות ומקומיות, עיריות, בתי ספר ומכללות, חברות מנהלות ועוד. לנו בדנגור מהנדסים חשובה חוויית לקוח פרסונלית ומותאמת אישית. לכל לקוח נבחר המהנדס/ת המתאים לסוג הפרויקט ודרישותיו, אנחנו מקפידים לעמוד בהתחייבויותינו: בלוח הזמנים, בתקציב, בתקנים וברמת תכנון הנדסי בלתי מתפשרת!

השירותים שלנו

אנרגיה ותשתיות

הקמה ושדרוג מתקני ייצור חשמל מאור השמש, מתקני אספקת מים, תחנות שאיבה למי ביוב, מתקני השבת מים בשיטות שונות, מתקני טיהור שופכין, כל אלה ועוד נמנים על שלל הפרויקטים בתחום האנרגיה והתשתיות שאנו בדנגור מהנדסים זכינו לקחת בהם חלק. נדרשים כישורים מיוחדים וניסיון מעשי נרחב כדי לבצע כהלכה תכנון הנדסי עבור מבנים ומתקנים המשמשים להפקת אנרגיה, אספקת מים, ניקוז מי קולחין ומי שופכין והשבת מים לאגמים, מאגרי מים ונחלים. חשוב לדעת שבתחום התשתיות והאנרגיה (במיוחד בכל הקשור למתקני הפקת אנרגיה ממקורות מתחדשים) תמורות, חידושים ושינויים מתרחשים חדשות לבקרים.

מתקן להפרחה, גידול, ועיבוד ראשוני
השירותים שלנו

הנדסה אזרחית וחקלאות

הנדסה אזרחית והנדסה לבניה לפרויקטים בתחום החקלאות הם תחומים בהם ניסיון משחק תפקיד מרכזי. התאמת פתרונות מקצועיים, יצירתיים ומתקדמים לצרכיהם של הלקוחות מחייבת ידע נרחב ויכולת לזהות את האתגרים העומדים על הפרק ולהתחשב בהעדפותיהם של מזמיני העבודה בעת קבלת ההחלטות המתוות את הדרך אל תכניות הקונסטרוקציה המתאימות ביותר לצרכיו של הלקוח.

תכנון הנדסי למגורים הוא תחום מאתגר שמחייב לא רק את חברי צוות ההנדסה לפעול יחד אלא גם לקיים שיתוף פעולה עם בעלי הבית, על מנת ליצור תכנון שיבטיח מקסום הפוטנציאל הגלום בשטח המיועד לבניה והפרויקט המתוכנן להיות מוקם עליו. פרויקטים של בניה למגורים יכולים להיות מגוונים ושונים מאוד זה מזה: בתים חד משפחתיים צמודי קרקע, בתים דו משפחתיים, בתי קומות ומגדלי מגורים - כל פרויקט מביא עימו שלל סוגיות שיש לדעת להציג עבורן פתרונות מקצועיים מתקדמים ויצירתיים. על צוות ההנדסה להדריך את הלקוחות מבעד לסבך ההחלטות שיש לקבל עד להפקת התכניות ההנדסיות המוצלחות ביותר עבורם.

השירותים שלנו

מבני ציבור ומפעלים

מפעלים ומבנים עסקיים נעזרים במבנים שיש להם את הקונסטרוקציה והתכנון המתאים להצלחה. על מנת שמפעל יצרני, מרכז לוגיסטי או מרכז עסקי ישגשגו, חשוב שכלל המבנים והמתקנים המשמשים את עובדיו יתוכננו להיות כאלה המסייעים להם לבצע את מלאכתם במסירות. יעילות היא שם המשחק עבור בתי סחר ומבנים מסחריים. בתכנון מבנים כאלה, נדרשת תשתית התומכת היטב בפעילות קליטה, שינוע, אריזה והפצה.

השירותים שלנו

ייעוץ וליווי הנדסי

דנגור מהנדסים מספקת שירות יעוץ הנדסי, מתן חוות דעת הנדסיות ודוחות מומחים, לפרויקטים שונים בתחומי ההנדסה האזרחית והמבנים. מכלול ההיבטים לגיבוש חוות דעת הנדסית ויעוץ כוללים בין השאר בחינת חלופות לפתרון בעיות הנדסיות קיימות או עתידיות תוך חתירה למציאת פתרון אופטימלי הן מבחינה מקצועית והן מבחינה כלכלית. החברה עוסקת בהערכת מבנים קיימים ותפקודם ההנדסי אל מול התקנים הקיימים כיום, לרבות מציאת פתרונות לשיפור עמידותם לקבלת תוספת עומסים ו/או הארכת חייהם.

יצירת קשר

לקביעת שיחת ייעוץ

מוזמנים להשאיר פרטים, לשלוח הודעת וואטסאפ או להתקשר

דילוג לתוכן